Doprava a platba

Informácie o výrobných termínoch lisovania CD, spôsoby dopravy a platobné podmienky

Termín dodania:
Lisovanie CD prebehne zvyčajne do 12 prac. dní od schválenia správnosti všetkých podkladov k lisovaniu. Toto platí v  SR. V tejto dobe, nie je kalkulovaná doba dopravy. Avšak väčšinou sa nám darí dodávať v tomto termíne i s dobou dopravy ku koncovému zákazníkovi.

Ktoré výrobné procesy sa skrývajú za dodacím termínom u lisovania CD?
• výroba matrice (glassmaster)
• lisovanie média
• potlač médiá
• balenie médiá
• doprava

Doprava CD

Štandardným miestom plnenia je osobné odovzdanie v Martine, kde neúčtujeme ani dopravu, balné ani dobierku. V rámci Slovenskej republiky dodávame CD kuriérskou službou PPL alebo osobnými možnosťami. Ceny dopravy sú podľa cenníkov týchto dopravcov a podľa hmotnosti zásielky. K Vašej predstave uvádzame v tabuľke orientačné hmotnosť CD v najbežnejších typoch balenia. K hmotnosti CD nutné pripočítať aj prepravné obaly prípadne palety. Cenu dopravy konzultujeme vždy samostatne u každého projektu.

CD + balenie kg / ks
CD nosič 0,0175
CD v PP (papier) 0,0210
CD v kartóne 0,0240
CD v boxe + booklet a inlay + celofán 0,0900

Balenie CD pre prepravu

Po lisovaní CD a skompletizovaní do obalov, ich vložíme do lepenkových prepravných boxov na ďalšiu expedíciu. U nákladov CD v boxoch nad 500 ks sú CD dodávané na palete, DVD v boxoch od 1000 kusov. CD v jewel boxe sú balené po 25 kusoch v boxe, CD na Spindle po 1000 kusoch v krabici, CD v pošetkách po 300 kusoch v krabici. DVD v boxoch po 100 kusoch v krabici.

Platobné podmienky pre lisovanie CD

Ceny kalkulujeme na základe individuálnych požiadaviek. Ak sa jedná o zákazky nad 500 eur  platí sa záloha pred výrobou 50% ceny prevodom alebo zložením na účet. Doplatok pri prevzatí v hotovosti alebo dobierkou, pokiaľ CD zasielame. Faktúru so splatnosťou vystavujeme len stálym zákazníkom,